HAKKIMIZDA

            Prestij Decor,1997 yılından beri faaliyet göstermekte olup toptan ve perakende  otel ve ev tekstili üretimi ve satışında Antalya'nın önde gelen firmalarındandır. Firmamız otel ve ev tekstili sektöründe üretken,yenilikçi,kaliteden ödün vermeyen bakış açısıyla çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini esas alan bir çalışma felsefesine sahiptir. Sektördeki rekabette önemli bir paya sahip olduğumuzu ve bu rekabetin bizi daha iyiye yönlendirdiğinin farkındayız.
 
       Prestij Decor olarak farkımız;yalnızca yeniliği takip etmek değil,yeniliği yaratmak ve yeni trendler oluşturmaktır.Ev ve otel tekstili sektöründe kumaş çeşitlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz. Üretimlerimizde müşterilerimize birçok renk ve desen seçeneği sunarak farklı alternetifler ve kombinler sağlıyoruz.
         Firmamız otel ev tekstilinin yanında, teknik tekstil ve medikal sektöründe de çalışmalar yürütmektedir. Prestij Decor her geçen gün gelişmeye ve çalışmalarını,müşterilerine sunmaya devam etmektedir.
Prestijdecor

Bugün:10 

Tekil:61701 

Aylık:264  

Toplam Ziyaret:371652